



Alright, let’s try this. I’m wanting to lose weight, but I can’t afford a gym membership. So I’ll give you a workout list, and you tell me what you want me to do.
$1 per sit-up/ push-up
$5 per minute plank
$10 per mile run
$20 custom 30 min workout